Aktualności

Porażka w Cewicach

• autor: elzbietad, 2014-04-13 16:21

Leśnik Cewice - SALOS SŁUPSK  10:5   (5:1)

Bramki: Rydzyńkski ('8, '52, '60) Pawlak '42, Gut '45           Leśnik ('3, '15, 28, '31, '40, '48, '50, '58, 75, '80)

SALOS:

Dąbrowski, Grudniewski ('17 Szuńko), Cichowski, Mozel, Kamiński ('31 Stolarski), Pacocha, Gut, Heintze, Kuś ('31 Szymczyk, '53 Lewandowski), Pawlak, Rydzyński.

Rezerwowi: Lemański, Szymczyk, Szuńko, Stolarski, Lewandowski.

W zakładce "więcej" szczegóły

3 minuta błąd bramkarza 1-0 dla Cewic, 8 minuta rzut rożny Rysiek Rydzyński ucieka obrońcom strzela głową jest 1-1,15 minuta Pacocha za niby faul w polu karnym dostaje żółtą kartkę, Cewice wykonują karnego 2-1 dla Cewic, 17 minuta wchodzi Oskar Szuńko za Kamila Grudniewskiego, 28 minuta błąd Kamila Kamińskiego 3-1 dla Cewic, 30 minuta za Kamila Kamińskiego wchodzi Mateusz Stolarski, 31minuta Nasi dali się zepchnąć do obrony czego efektem jest strata bramki 4-1 dla Cewic, 40 minuta 5-1 dla Cewic,41 minuta zmiana za Adriana Kusia  wchodzi Kamil Szymczyk. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu. 42 minuta Bartek Pawlak strzela ładną bramkę 5-2 dla Cewic, 45 minuta rzut karny wykonuje Gut 5-3 dla Cewic, 48 minuta błąd obrony 6-3 dla Cewic, 50 minuta 7-3 dla Cewic, 52 minuta strzela bramkę Rysiek Rydzyński jest 7-4 dla Cewic, 53 minuta za Kamila Szymczyka  wchodzi  Karol Lewandowski, 58 minuta 8-4 dla Cewic,  60 minuta bramkę strzela strzela  Rysiu Rydzyński 8-5  dla Cewic, 70 minuta żółta dla Czarka Mozela za zagranie ręką, 75 min 9-5 i 80 minuta 10-5 dla Cewic i takim wynikiem kończy się mecz.